Vyšívanie

Vyšívanie je moja najväčšia záľuba už odmalička. Najprv ma k nemu priviedla starká, asi keď som mala 8 rokov, naučila ma vyšívať stonkovým stehom tzv. richelie (len som to nevystrihovala). Potom som mala dlhší čas pauzu, vyšívala som len týžden – dva cez prázdniny na strednej škole. Znovu som tomuto koníčku „prepadla“ pred štátnicami na vysokej škole 😉 … kedy som objavila aj diskusné fórum Lopuch, odkiaľ sa klub krížikového vyšívania neskôr presťahoval na fórum Okoun.cz, kde sme dodnes. Môj nick tam je „spiider“. Tam si ma však úplne dostalo krížikové vyšívanie.

S holkami z okouna sme objavili nádherné predlohy na francúzskych stránkach http://club-point-de-croix.com. Tu vám teraz ponúkam návod, ako sa na daných stránkach zaregistrovať a zbierať body, ktoré sú potrebné na sťahovanie predlôh. Každý deň je pritom možné stiahnuť jednu predlohu zdarma, pričom sa dajú sťahovať predlohy vždy za posledných 5 dní zdarma.

Moje výšivky, ktoré som mala v albume na imaili, mi zrušili 🙁 takže nie je možné si ich nateraz pozrieť. Postupne ich ale budem pridávať na tieto stránky, aby ste sa mohli pokochať.

Ďalším naším spoločným projektom je server www.klubvysivani.cz, kde sú albumy veľkej časti holiek z okouna pokope.

6 thoughts on “Vyšívanie

  1. Dobrý večer mala by som záujem o predlohu toho krásne vyšitého pápeže Jána Pavla…ale aj celkovo by som bola rada ako sa dostať k tak pekným výšivkovým predlohám.Viete mi poradiť.Veľmi rada vyšívam,kupujem si pravidelne časopis Bára a z toho som už dosť obrázkov povyšívala..ale rada by som si rozšírila zbierkou predlôh.Za kladnú odpoveď už vopred ďakujem.Lenka

    1. Dobry den, vysivky/sady zvacsa kupujem bud v Cechach, alebo zo zahranicnych serverov. Linky na tieto obchody s predlohami najdete na nasich strankach Klubu vysivani. Z casopisov vysivam uz len pomenej, vacsinou mensie obrazky. U nas je takto specializovanych obchodov len velmi malo.

  2. Dobry den vedeli by ste mi pomôcť ? Chcela by som vysit krizikovo ale z fotky, má to byt darček , kde a ako mám hladat niekoho kto mi to z fotky okopiruje na stvorcekovy papier?! Ďakujem za odpovede

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *